0402WGF4701TCE
Basic
MFR.Part #
0402WGF4701TCE
JLCPCB Part #
C25900
Description
-55℃~+155℃ 4.7kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS