0402WGF3301TCE
Basic
MFR.Part #
0402WGF3301TCE
JLCPCB Part #
C25890
Description
-55℃~+155℃ 3.3kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS