CT7-X5Y5P1E221KSEW
MFR.Part #
CT7-X5Y5P1E221KSEW
JLCPCB Part #
C278138
Package
Plugin,P=10mm
Description
-25℃~+85℃ 220pF 250V Y2 ±10% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS