CT7-Y7Y5V0E222MSE
MFR.Part #
CT7-Y7Y5V0E222MSE
JLCPCB Part #
C278128
Package
Plugin,P=10mm
Description
-25℃~+85℃ 2.2nF 400V Y1 ±20% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS