0402WGF7502TCE
MFR.Part #
0402WGF7502TCE
JLCPCB Part #
C25798
Description
-55℃~+155℃ 50V 62.5mW 75kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS