CT81-M6Y5V1B222MSEW
Extended
- Manufacturer
- FH (Guangdong Fenghua Advanced Tech)
- MFR.Part #
- CT81-M6Y5V1B222MSEW
- JLCPCB Part #
- C278036
- Package
- Plugin,P=5mm
- Description
- 2.2nF 2kV 4mm 5mm 8mm Y5V ±20% 插件,P=5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS