CT81-N12Y5P1B472KSEW
MFR.Part #
CT81-N12Y5P1B472KSEW
JLCPCB Part #
C278016
Package
Plugin,P=5mm
Description
1kV 4.7nF 5mm Y5P ±10% 插件,P=5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS