CT81-N5Y5V1B222MSEW
MFR.Part #
CT81-N5Y5V1B222MSEW
JLCPCB Part #
C278014
Package
Plugin,P=5mm
Description
1kV 2.2nF 5mm Y5V ±20% 插件,P=5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS