CT81-N9Y5V1D103MSE
MFR.Part #
CT81-N9Y5V1D103MSE
JLCPCB Part #
C278000
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
10nF 1kV 7.5mm Y5V ±20% 插件,P=7.5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS