CT81-N8Y5P1B222KSEW
- MFR.Part #
- CT81-N8Y5P1B222KSEW
- JLCPCB Part #
- C277998
- Package
- Plugin,P=5mm
- Description
- 1kV 2.2nF 3.5mm 5mm 9.5mm Y5P ±10% 插件,P=5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS