0402WGF2002TCE
Basic
MFR.Part #
0402WGF2002TCE
JLCPCB Part #
C25765
Description
-55℃~+155℃ 20kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS