0402WGF1203TCE
Extended
MFR.Part #
0402WGF1203TCE
JLCPCB Part #
C25750
Description
-55℃~+155℃ 120kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS