25121WJ0240T4E
MFR.Part #
25121WJ0240T4E
JLCPCB Part #
C25476
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 24Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS