25121WJ018JT4E
MFR.Part #
25121WJ018JT4E
JLCPCB Part #
C25473
Description
-55℃~+155℃ 1.8Ω 1W 200V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS