1210W3J033JT5E
MFR.Part #
1210W3J033JT5E
JLCPCB Part #
C25431
Description
-55℃~+155℃ 200V 3.3Ω 333mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS