A2501WR-S-2P
Extended
Manufacturer
CJT(Changjiang Connectors)
MFR.Part #
A2501WR-S-2P
JLCPCB Part #
C273220
Package
SMD,P=2.5mm,Surface Mount,Right Angle
Description
-40℃~+105℃ 1 1x2P 2 2.5mm 250V 2P 3A Brass LCP Surface Mount, Right Angle Tin UL94V-0 XH SMD,P=2.5mm,卧贴 Wire To Board Connector ROHS