A2501WV-16P
MFR.Part #
A2501WV-16P
JLCPCB Part #
C273208
Package
Plugin,P=2.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1 16 16P 1x16P 2.5mm 250V 3A Brass PA66 UL94V-0 XH 插件,P=2.5mm Wire To Board Connector ROHS