A1252WR-S-F-8P
Extended
Manufacturer
CJT(Changjiang Connectors)
MFR.Part #
A1252WR-S-F-8P
JLCPCB Part #
C272971
Package
SMD,P=1.25mm,Surface Mount,Right Angle
Description
-40℃~+105℃ 1 1.25mm 150V 1A 1x8P 8 8P Brass PA6T Surface Mount, Right Angle Tin UL94V-0 SMD,P=1.25mm,卧贴 Wire To Board Connector ROHS