1206W4J0621T5E
MFR.Part #
1206W4J0621T5E
JLCPCB Part #
C25391
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 620Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS