15F60HF-220HF2L
Extended
Manufacturer
Jilin Sino-Microelectronics
MFR.Part #
15F60HF-220HF2L
JLCPCB Part #
C272467
Package
TO-220-2
Description
-50℃~+150℃ 1 Independent 1.4V@15A 15A 50uA@600V 600V 68.8ns TO-220-2 Fast Recovery / High Efficiency Diodes ROHS