60F30AB3-3PB
Extended
Manufacturer
Jilin Sino-Microelectronics
MFR.Part #
60F30AB3-3PB
JLCPCB Part #
C272465
Package
TO-3P
Description
-65℃~+150℃ 1 Pair Common Cathode 1.1V@30A 300V 30A 40ns 50nA@300V TO-3P Fast Recovery / High Efficiency Diodes ROHS