HBR20150U-220HF
MFR.Part #
HBR20150U-220HF
JLCPCB Part #
C272454
Package
TO-220F-3
Description
1 Pair Common Cathode 10A 150V 40uA@150V 810mV@15A TO-220F-3 Schottky Diodes ROHS