HBR2100-SMA
Extended
Manufacturer
Jilin Sino-Microelectronics
MFR.Part #
HBR2100-SMA
JLCPCB Part #
C272450
Package
SMA
Description
1 Independent 100V 10uA@100V 2A 50A 850mV@1A SMA Schottky Diodes ROHS