HBR10100V-220HF
Extended
Manufacturer
Jilin Sino-Microelectronics
MFR.Part #
HBR10100V-220HF
JLCPCB Part #
C272430
Package
TO-220F-3
Description
1 Pair Common Cathode 100V 20uA@100V 5A 780mV@10A TO-220F-3 Schottky Diodes ROHS