HBR10150S-220
MFR.Part #
HBR10150S-220
JLCPCB Part #
C272429
Package
TO-220
Description
1 Pair Common Cathode 10uA@150V 150V 5A 890mV@10A TO-220 Schottky Diodes ROHS