HBR20150S-220
MFR.Part #
HBR20150S-220
JLCPCB Part #
C272427
Package
TO-220
Description
1 Pair Common Cathode 10A 10uA@150V 150V 830mV@10A TO-220 Schottky Diodes ROHS