HBR5100-DO-201AD
Extended
Manufacturer
Jilin Sino-Microelectronics
MFR.Part #
HBR5100-DO-201AD
JLCPCB Part #
C272406
Package
DO-201AD
Description
1 Independent 100V 10uA@100V 150A 5A 830mV@5A DO-201AD Schottky Diodes ROHS