HBR20100V-220HF
MFR.Part #
HBR20100V-220HF
JLCPCB Part #
C272393
Package
TO-220F-3
Description
1 Pair Common Cathode 100V 10A 50uA@100V 730mV@15A TO-220F-3 Schottky Diodes ROHS