1206W4F100LT5E
Basic
Manufacturer
UNI-ROYAL(Uniroyal Elec)
MFR.Part #
1206W4F100LT5E
JLCPCB Part #
C25334
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 100mΩ 200V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±800ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS