0805W8J056JT5E
MFR.Part #
0805W8J056JT5E
JLCPCB Part #
C25321
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 5.6Ω Thick Film Resistor ±400ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS