X206032768KGB2SC
Extended
Manufacturer
YXC Crystal Oscillators
MFR.Part #
X206032768KGB2SC
JLCPCB Part #
C2236
Package
DT-26
Description
-20℃~+70℃ 12.5pF 32.768kHz Through Hole Crystal Oscillator ±10ppm ±20ppm DT-26 Crystals ROHS