25SVF330M
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
25SVF330M
JLCPCB Part #
C2161989
Package
SMD,D10xL12.7mm
Description
-55℃~+125℃ 1000hrs@125℃ 10mm 12.7mm 14mΩ 25V 330uF 79mA@120Hz Polymer ±20% SMD,D10xL12.7mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS