0402WGF511KTCE
MFR.Part #
0402WGF511KTCE
JLCPCB Part #
C270593
Description
-55℃~+155℃ 5.11Ω 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS