0201WMF1203TEE
MFR.Part #
0201WMF1203TEE
JLCPCB Part #
C270362
Description
-55℃~+155℃ 120kΩ 25V 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS