0201WMF2200TEE
Extended
Manufacturer
UNI-ROYAL(Uniroyal Elec)
MFR.Part #
0201WMF2200TEE
JLCPCB Part #
C270356
Package
0201
Description
-55℃~+155℃ 220Ω 25V 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS