X49SD4096MSD2SC-1
MFR.Part #
X49SD4096MSD2SC-1
JLCPCB Part #
C2226
Description
-20℃~+70℃ 20pF 4.096MHz Through Hole Crystal Oscillator ±20ppm ±30ppm HC-49S Crystals ROHS