0402WGF510JTCE
MFR.Part #
0402WGF510JTCE
JLCPCB Part #
C25125
Description
-55℃~+155℃ 50V 51Ω 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS