0402WGF4700TCE
Basic
MFR.Part #
0402WGF4700TCE
JLCPCB Part #
C25117
Description
-55℃~+155℃ 470Ω 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS