R0603RXX104XJ10LTS
Extended
- Manufacturer
- EYANG(Shenzhen Eyang Tech Development)
- MFR.Part #
- R0603RXX104XJ10LTS
- JLCPCB Part #
- C267258
- Package
- 0603
- Description
- 100kΩ 100mW 50V ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS