FNR-10K821B
MFR.Part #
FNR-10K821B
JLCPCB Part #
C266087
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
1.25kA 1.355kV 110pF@1kHz 510V 670V 7.5mm 71J 820V 插件,P=7.5mm Varistors ROHS