FNR-05K471B
Extended
Manufacturer
FH (Guangdong Fenghua Advanced Tech)
MFR.Part #
FNR-05K471B
JLCPCB Part #
C266056
Package
Plugin,P=5mm
Description
100pF@1kHz 26J 300V 385V 470V 5mm 600A 810V 插件,P=5mm Varistors ROHS