R3160N350A-TR-KE
Extended
Manufacturer
Nisshinbo Micro Devices Inc.
MFR.Part #
R3160N350A-TR-KE
JLCPCB Part #
C2467858
Package
SOT-23-6
Description
-40℃~+125℃@(Ta) 1 18ms 2.7V~60V 35V Active Low No No Open Drain Voltage Monitor SOT-23-6 Supervisor and Reset ICs ROHS