R3160N290A-TR-YE
MFR.Part #
R3160N290A-TR-YE
JLCPCB Part #
C2466561
Package
SOT-23-6
Description
-50℃~+125℃@(Ta) 1 18ms 2.7V~60V 29V Active Low No No Open Drain Voltage Monitor SOT-23-6 Supervisor and Reset ICs ROHS