AVE686M35X16T-F
- MFR.Part #
- AVE686M35X16T-F
- JLCPCB Part #
- C2443271
- Package
- SMD
- Description
- -40℃~+85℃ 109mA@120Hz 2.93Ω@120Hz 2000hrs@85℃ 35V 68uF ±20% SMD Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS