AFC335M35B12T-F
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
AFC335M35B12T-F
JLCPCB Part #
C2442999
Package
SMD,D4xL5.4mm
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 3.3uF 35V 3Ω 45mA@120Hz ±20% SMD,D4xL5.4mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS