AFC475M35B12T-F
MFR.Part #
AFC475M35B12T-F
JLCPCB Part #
C2442995
Package
SMD,D4xL5.4mm
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 35V 3Ω 4.7uF 45mA@120Hz ±20% SMD,D4xL5.4mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS