AFC106M16B12T-F
MFR.Part #
AFC106M16B12T-F
JLCPCB Part #
C2442989
Package
SMD,D4xL5.4mm
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 10uF 16V 3Ω 45mA@120Hz ±20% SMD,D4xL5.4mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS