AVE475M25B12T-F
MFR.Part #
AVE475M25B12T-F
JLCPCB Part #
C2442827
Package
SMD,D4xL5.3mm
Description
-40℃~+85℃ 19mA@120Hz 2000hrs@85℃ 25V 4.7uF 49.38Ω@120Hz ±20% SMD,D4xL5.3mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS