HZC157M035F24T-F
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
HZC157M035F24T-F
JLCPCB Part #
C2442800
Package
SMD,D8xL10.5mm
Description
-55℃~+125℃ 10.5mm 150uF 160mA@120Hz 27mΩ 35V 4000hrs@125℃ 8mm ±20% SMD,D8xL10.5mm Hybrid Aluminum Electrolytic Capacitors ROHS