SMMS1360-1R0M
MFR.Part #
SMMS1360-1R0M
JLCPCB Part #
C149524
Package
SMD,13.8x12.6mm
Description
1.7mΩ 1uH 35A Molded Inductor ±20% SMD,13.8x12.6mm Power Inductors ROHS